X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

وبلاگ تاریخی و جغرافیایی " ارگ ایران "

استعمار و دشمنی با آگاهی مردم

استعمار و دشمنی با آگاهی مردم

پیش گفتار

      از روزی که ما برای آگاهی بر اساس آزادی اندیشه و قلم،  با استفاده از فضای مجازی ایجاد شده قرن حاضر اقدام کردیم،  و شروع به نوشتن درباره دروغ های تاریخ و یافتن واقعیت های تاریخی نمودیم،  استعمار نیز به تلاش افتاد تا نگذارد آگاهی به میان جوانان برود.  استعمارگران توله نوچه های خود را بمیدان فرستادند،  و با انواع ترفندها خواستند جلوی رساند آگاهی را به جوانان ایران بگیرند.  ولی آنها نمی دانسته و نمی دانند،  که هر چه کوشش کنند تا به مقابله با این موضوع بپردازند،  به نفع ما می شود،  و جوانان باهوش،  بیشتر و بیشتر متوجه می شوند،  که چقدر دروغ و دونگ بخوردشان داده اند،  تا مقاصد شوم استعماری را پیش ببرند.

تصویر شماره 7762.

توله نوچه های استعمار

      توله نوچه استعمار افراد کوتاه فکری هستند،  که پولی یا رایگان در خدمت اهداف شوم استعماری می باشند،  آنها کوتاه فکر که چه عرض کنم،  بی فکر و بی مغز هستند،  و انباشته به انواع عقده و کینه می باشند.  آنها بهترین ابزار دست استعمار و امپریالیسم هستند،  و براحتی می توانند عیله مردم، روشنفکران و دانایان ایران پرت و پلا بگویند،  و جو و محیط را بخیال خودشان آلود کنند.  اما با وجود امکانات جدید و اینترنت،  و اشخاصی فرهیخته ای که انواع آگاهی را بمردم و جوانان می رسانند،  کار سیاه و پلید شان پوچ شده است.

      آگاهی ابتدای همه چیز است،  من در این پست و پست های مشابه سعی می کنم،  آگاهی به جوانان برسانم تا اغفال ترفند های این موجودات نشوند.  در واقع استعمار و امپریالیسم از آگاهی مردم و جوانان می ترسند،  ما ملت نشان خواهیم داد،  که می توانیم بیشترین آگاهی را بدست آوریم،  و اغفال ترفند های مختلف دشمنان از نظر تاریخی و یا سیاسی و غیره نشویم.

کلیک کنید:  آزادی و دشمنان آزادی

جدیدترین ترفند موزیانه

      این دشمنان مردم ایران و تاریخ ایران،  که حتی می ترسند عکس و نام خودشان را بگویند،  همچنان در وحشت از وبلاگ ما،  دارند با نام های الکی در اینترنت علیه ما بشدت کار مذبوحانه و رذیلانه می کنند،  و با ناسزا و اهانت می خواهند کار کثیف توله نوچه ای استعماری خودشان را پیش ببرند.  ولی کور خوانده اند،  جوانان ایران باهوشتر از این ترفند های نوکران استعمار هستند.  استعمار می داند بعد از آگاهی از تاریخ و تاریخ اجتماعی ایران،  تغییرات عمده ای در کشور پدید خواهد آمد و آنها از بین می روند.

 ــ  جوانان باهوش ایران،  یک درصدیها،،  بمنظور تاریخی نویسی نوین ایرانی به پیش روید،  و استعمار و امپریالیسم را شکست دهید،  و تاریخ و ملت ایران را از دروغ و دونگ دشمنان نجات دهید.

      در ادامه ترفند های استعماری علیه ما،  اهانت و نشر اکاذیب از جانب موجودی بی نام نشان در اینترنت است.  این توله نوچه استعمار متن زیر را در گوشه ای بی رقم از اینترنت نوشته است،  البته یاد آوری نمایم،  این پرت و پلاها و نشر اکاذیب در جای بی رقمی است،  و شاید نیازی به مطرح کردن آن نبود،  اما من از آن استفاده می کنم،  تا به جوانان باهوش علاقمند به ایران و تاریخ ایران بگویم،  تا ببینند همچنان دشمنان ایران و تاریخ ایران مشغول فعالیت احمقانه خودشان هستند،  یعنی نمی خواهند آگاهی های تاریخی و سرنوشتی ایجاد شود،  زیرا بعد از آگاهی است،  که مسائل مهم تری مطرح خواهد شد.

   ــــــــــــ اصل متن کذایی در آن گوشه بی رقم:

این جستار و شرکت بنده و دیگر دوستان در آن ، صرفا برای سر به سر گذاشتن دوستانِ میترایی - اسلامی است و نه برای بحث های علمی. دوست گرامی بهتر است این سوال را از خانم پورپرنیان حامد بپرسید تا پاسخ های علمی را بهتر به شما ارائه دهند.  اما چون ایشان عزادار هستند و تا اربعین همسرشان جناب آقای پورپیرار نمی توانند در ..... بیایند و مزخرف تحویل مردم دهند؛ نوچۀ گرامیان جناب استاد (!) نوید حضور دارند و برایمان جغرافیای عهد باستان را به گند می کشند . متن یادگار زریران از متونی است که در زمرۀ متون "ادبیات حماسی" قرار می گیرد . لیکن به نظر این خانم باسواد و پرفسور که هنوز فرق خطۀ خراسان را با نواحی غربی نمی داند. این نبرد افسانه ای باید در غرب ایران باشد. لیکن اسناد تاریخی و متون جغرافیایی قدیمی توهمات را تأیید نمی کند. مثلا متنی که موسی خورنی دانشمند دربار ساسانیان از روی متن جغرافیایی شهرستانهای ایرانشهر نوشته است (و البته متنش دقیق تر و منظم تر از متن موجود در نسخۀ MK است) را می توانید مطالعه کنید.

   ــــــــــــ  پایان نشر اکاذیب توله نوچه استعماری.

      این موجود کثیف با نشر اکاذیب های متعدد،  امکان شکایت و پیگیری قضایی را بما می دهد،  ولی انقدر بی ارزش است،  که نمی ارزد پژوهشگر گرامی بانو پرنیان حامد،  وقت خود را برای این گونه موجودات در حال انقراض تلف کند،  بلکه همانطور که در بالا نوشتم،  این کار های دشمنان باعث می شود،  آگاهی جوانان ایران به استعمار و نوچه های استعماری بالا رود.

      یکی دیگر از خنده دار ترین کار های این موجود بی سواد،  این است که لینکی از متن دانشمند تاریخی موسی خورنی گذاشته است،  که براحتی این متنها گفته های بانو پرنیان حامد را تأیید می کنند،  حداقل استعمارگران نوچه های باسواد برای ایجاد خط انحرافی و دشمنی با تاریخ ایران و ملت ایران بفرستند.  نوکران پولی یا رایگان استعماری بدانند،  که هر کاری بکنند،  بنفع ملت ایران و آگاهی بیشتر مردم ایران می شود،  دیگر زمان شیادی و موذیگری آنها پایان یافته است.  لینکها جهت دوستان علاقمند به پیگیری دست دشمنان ارسال می شود.

کلیک کنید:  انوش راوید و جنگ نرم

استعمار و انتخاب توله نوچه

      یکی از مهمترین کار های استعمار برای پیشبرد اهدافش،  انتخاب توله هایی است،  که بدرد سبک کار آنها بخورند،  استعمار این افراد را از میان پست ترین و عقب افتاده ترین موجودات انتخاب می کند.  بویژه آنهایی که از بدو کودکی مورد تجاوز و بد رفتاری و آزار قرار گرفته،  و بشدت عقده ای و بی ادب و ترسو هستند.  نمونه آن در همان نوشته آن موجود در بالا پیداست،  آنها بی ادبی خودشان را در ناسزا گویی های ناموسی بکارمی برند،  که این نوع بخوبی نشان می دهد،  در دوران کودکی مورد تجاوز جنسی قرار گرفته اند.

      خوشبختانه ملت ایران بسیار باهوش و با ادب هستند،  و از این جهت کار استعمار در ایران سخت شده است،  و فقط توانسته اندکی موجود  پیدا کند.  عزیزانی نوشته اند این تعداد اندک توله نوچه استعمار ایرانی نیستند،  فقط فارسی بلد هستند.  در هر صورت این مقاله را جهت آگاهی جوانان ایران نوشتم،  تا آنها بهتر بتوانند این گونه موجودات را بشناسند.  زیرا در اینطرف و آنطرف می شنوم،  که اندکی موجود در نظرات اینترنتی،  با ناسزا های ناموسی می خواهند جوانان پرشور ایران را از اهدافشان دور کنند،  و جو سازنده را بگمراهی بکشانند،  زیرا استعمار نمی خواهد ایرانی به آگاهی برسد.

کلیک کنید:  پاسخ به یک برنامه  کاری از مستند ساز تاریخی پژوهشگر آقای نوید صلحدوست.

همسویی با دشمنان ایران

تصویر شماره 6570.

      عده ای بمنظور دشمنی با حکومت ایران و اسلام و مردم،  دائم دارند با تکرار دروغ و دونگ های تاریخ،  می گویند مردم چرا بی خیال هستید،  و بعد تکرار می کنند،  اسکندر مقدونی و اعراب مسلمان و مغول و تیمور،  آمدند ملت ایران را کشتند و بخاک و خون کشیدند،  و ایران را ویران کردند.  آنها بخیال خودشان دارند مبارزه سیاسی می کنند،  ولی نمی دانند دارند همسویی با دشمنان تاریخی ایران می کنند.  با این پرت و پلاها در واقع می گویند،  در طول تاریخ ایرانی بی بخار و بی غیرت و بی عرضه بوده است.  آنها با سادگی یا احمقانه،  کاملاً ضد ملی گرایی ایرانی می گویند،  که باز هم در واقع می شود همسویی با دشمنان تاریخی ایران.

   پرسش از عموم:  چرا عده ای ایرانیان را در طول تاریخ بادمجان و ایران را جالیز می دانند،  و شکست خورده از همه می گویند؟  و دائم بدون درک از ایران و ایرانی و تاریخ و سیاست و استعمار،  همیشه لجن پراکنی می کنند،  که هر کس و ناکسی از جایی بیابانی و کم جمعیت آمده،  و ایرانی بادمجان را سر بریده،  و جالیز ایران را لگد کوب و خراب کرده،  چرا این عده انقدر بی بینش هستند؟

   مهم:  بنظر من اینها درکی از واقعیت های تاریخ ایران ندارد،  و ایران دوستی ایرانی هم ندارند و نخواهند داشت،  و هیچ درکی هم از تخصص و تحقیق و تحلیل های علمی برابر با قوانین قرن21 ندارند،  و پرت و پلا های استعمار نوشته را بنا به خواسته استعمار دائم پولی یا رایگان تکرار می کنند.

تصویر شماره 8474 .

      چه ملت بدبختی هستند بخشی از ایرانیان،  که از دروغ های تاریخ عشق می کنند،  و می گوید همه از همه جای کم اهمیت و کم جمعیت آمدند،  ایران را گرفتند و کشتند و غارت کردند،  چه بدبخت هستند و چه سرنوشت شومی پیدا می کنند،  ملتی که ناسیونالیسم شان افتخار بیگانگان و فاتحان دشمن است.  چه بدبخت خواهند شد،  که گفته های بی سند دشمنان تاریخ ایران را سند می دانند،  و مدارک و شواهد تاریخی ایرانی را درک نمی کنند.

      جوانان باهوش ایرانی اگر نتوانند،  در مقابل نشر اکاذیب بیگانگان مقابله کنند،  و آنها را به زباله دانی بفرستند،  باید بدانند در ادامه این پرت و پلاها و دروغ های تاریخی،  سرنوشت بسیار بدی برای ایران خواهند نوشت.  آنها با نشر دروغ های دیگر به اغفال های بزرگتری دست می زنند،  و چه بروز ایران و ایرانی خواهند آورد،  هم اینک با دید کمی روشن این تصمیم آنها مشخص است.  البته یک درصدی ها بسیار هوشیار هستند،  و آماده دفاع از تاریخ و فرهنگ و جغرافیای ایران می باشند،  در اینجا

دلاور ایرانی به پیش

تصویر شماره 6222.

      مشکل تعدادی از ایرانیها این است،  که هیچ تاکتیک عملیاتی ندارند،  هیچ استراتژی مشخص نمی کننند،  و هر دمبیلی رفتار کرده،  و همیشه خودیها را بجای دشمن هدف می زنند،  و در آخر بدبخت می شویم،  شاید مانند نوشته عبید زاکانی که در عکس است،  مشکل تاریخی فرهنگی است.  هفته ای چند ایمیل از پان ترک و پان عرب و غیره دریافت می کنم،  و نیز در اینترنت پر از بد و بیراه از آنها دارم.  نمونه ایمیل زیر است،  که دیروز برایم رسید،  و در چند ایمیل پییاپی به ایران و ایرانی،  و من اهانت بدی کرده است.  حتی نمی توانم ایمیل های بعدی او را بنویسم از بس بی ادبی دارد.  نمونه زیاد است،  البته من جواب همه آنها را می دهم،  و حتا در درگیری های خیابانی هم دخلشونو آورده ام،  حیثیت تاریخی و اجتماعی و... ایران شوخی و دشمنی ندارد.

      عده اندکی بجای اینکه بکمک نیرو های ایرانی بیایند،  و جواب این دشمنان را بدهند،  بدون اینکه کله اشان را بکار گیرند،  بی هدف و بی دلیل بسمت من نشانه رفته یا بی ادبی می کنند،  یا مثلاً می نویسند "پورپیرار کاری نکرد تو هم نمی توانی"،  چرا این عده درک و دانش از اطرافشان پیدا نمی کنند.  باید توجه داشت،  روزانه ده ها تلویزیون بزبان های مختلف قومی ایران،  برنامه های ضد ایرانی و ضد ناسیونالیسم ایران دارند،  مثلا چند روز پیش گوناز تی وی گروه های جوانان آذربایجان ایران را نشان داد،  که به داعش پیوسته و سرود های ضد ایرانی می خواندند.

      حتا کار دشمنان ایران و پان های مختلف به جای خطرناک رسیده،  و با تاکتیک های جدید کار می کنند،  مثلا با نام های ایرانی و با چند مطلب آبکی تاریخی ایرانی،  خودشان را ایرانی جا زده،  و باعث درهم و برهم کردن درک های عده های کم داشته می شوند،  و کار شکنی می کنند.  همانطور که می بینید امروز ایران ما،  دچار محاصره سیاسی و نظامی و مسلکی از داخل و خارج است،  و خطر بیخ گوش ملت تاریخی ایران،  جوان ایرانی به هوش باش و به پیش برو.

   توجه:  جهت نمونه ایمیل،  جوانان به پیش رو ایرانی،  که می خواهند کار دفاعی انجام دهند،  بنویسند تا نمونه های ایمیل را برایشان بفرستم.

   پرسش از عموم:  شما برای دفاع از تاریخ و سرنوشت ایران،  با حساب شرایط موجود،  چه راهی پیشنهاد می کنید؟

   مهم:  پان های قومی و ملی و مردمی ایرانی هیچ مشکلی ندارند،  و در قوانین دمکراسی آزاد هستند،  اما پان های مسلکی و جدایی سر،  که زیر نظر استعمار و امپریالیسم هستند،  و مورد سوء استفاده شده اند،  مشکل دار می باشند.

چاله ایرانیان

تصویر شماره 8451.

      خواب دیدم قیامت شده است، هر قومی را داخل چاله ای عظیم انداخته، و بر سر هر چاله نگهبانانی گرز بدست گماده اند، الا چاله ایرانیان، خود را به عبید زاکانی رسانیدم و پرسیدم:

      عبید این چه حکایت است، که بر ما اعتماد کرده، نگهبان نگماده اند؟!

     گفت: می دانند که به خود چنان مشغول شویم، که ندانیم در چاهیم یا چاله!

     خواستم بپرسم: اگر باشد در میان ما کسی که بداند، و عزم بالا رفتن کند...

     نپرسیده گفت: گر کسی از ما فیلش یاد هندوستان کند، خود بهتر از هر نگهبانی لنگش کشیم، و به ته چاله باز گردانیم.  از رساله دلگشا عبید زاکانی

تصویر شماره 8436.  

کلیک کنید:  تاریخ سیاسی یا سیاست تاریخی

کلیک کنید:  تاریخ کارشناسان خارجی در ایران

کلیک کنید:  برد حضور ایرانیان و در حاشیه همایش اصفهان

آبی= روشنفکری و فروتنی،  زرد= خرد و هوشیاری، قرمز=  عشق و پایداری،  مشروح اینجا

    توجه:  اگر وبسایت ارگ به هر علت و اتفاق،  مسدود، حذف یا از دسترس خارج شد،  در جستجوها بنویسید:  انوش راوید،  یا،  فهرست مقالات انوش راوید،  سپس صفحه اول و یا جدید ترین لیست وبسایت و عکسها و مطالب را بیابید.  از نظرات شما عزیزان جهت پیشبرد اهداف ملی ایرانی در وبسایت بهره می برم،  همچنین کپی برداری از مقالات و استفاده از آنها با ذکر منبع یا بدون ذکر منبع،  آزاد و باعث خوشحالی من است.

ارگ   http://arq.ir

 

کلیک کنید:  تماس و نظر و پرسش

تاریخ ارسال: دوشنبه 18 آبان‌ماه سال 1394 ساعت 09:07 ب.ظ | نویسنده: انوش راوید | چاپ مطلب

وبسایت ارگ انوش راوید